Херсон °C

Дитячий фестиваль «Я - майбутнє Херсонщини» відкривав таланти

Новости » Культура
0
В Обласному палаці молоді та студентів відгримів V найбільш очікуваний регіональний дитячий фестиваль «Я - майбутнє Херсонщини».
Фестиваль є стартом для обдарованої молоді, яка тільки розпочинає свій яскравий шлях, надає їй можливість реалізувати свій творчий потенціал, залучає юні обдарування до вічних мистецьких цінностей. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
Привітав учасників та гостей заходу директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Дмитро Бутрій.
«Цей фестиваль, народившись п'ять років тому, збирає все більше учасників, стає яскравішим і це придає йому більшої значимості і статусу. Я дуже радий бачити на цих фестивалях стільки обдарованої молоді, яка з'їхалась з усіх куточків України. Це шанс для юних обдарованих дітей заявити про себе і гарний старт для їх зіркового майбутнього. Облдержадміністрація підтримує цей захід і приділяє багато уваги, тому що це одне з більш пріоритетних завдань політики держави в освітньому контексті. Це є підтримка обдарованої молоді. Вони своїм талантом та яскравістю роблять цей світ кольоровішим, вдосконалюють та розвивають нашу культуру»,- наголосив Дмитро Бутрій.
Фестиваль продемонстрував справжнє свято музики, танцю, театру та здійснення дитячих мрій. Він відкрив нові юні обдарування і вкотре довів, що українці - талановита й співоча нація. Всі учасники фіналу отримали не тільки чудові призи і подарунки, але і можливість брати участь у Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і конкурсах.

Дитячий фестиваль «Я - майбутнє Херсонщини» відкривав таланти

 

Дитячий фестиваль «Я - майбутнє Херсонщини» відкривав таланти

 

Дитячий фестиваль «Я - майбутнє Херсонщини» відкривав таланти

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: