Херсон °C

Последние новости

14:30
Очолив Горностаївську окупаційну адміністрацію на Херсонщині - місцевому мешканцю повідомлено про підозру у колабораціонізмі
12:30
Поліція закликає жителів деокупованої Херсонщини видати правоохоронним органам незареєстровану зброю та боєприпаси
11:53
Армія РФ не має потужних сил для наступу на Херсонському напрямку, але Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій
11:46
В Голопристанському районі орки почали грабувати дачі
11:44
В Нижніх Сірогозах окупанти заселилися в будинки місцевих
11:39
На Херсонщині у Великоолександрівській селищній громаді відкрили поліцейську станцію з обслуговування жителів 7 населених пунктів
11:33
Судитимуть колишню завідувачку відділу ГУ Пенсійного фонду в Херсонській області за колабораціонізм
11:00
В Олександрівці вбитих хоронили на власних подвір’ях
10:30
Поліція Херсонщини нагадує – ні в якому разі не повідомляйте незнайомцям дані банківської картки
08:49
Біля Благодатного на полі підірвався місцевий житель
Больше новостей

DOCUDAYS UA в Херсоні та області: кінопокази, тематика та ніч кіно в бібіліотеці

Новости » Культура
0
У жовтні стартував XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. В Херсоні ГО «Громадський центр «Нова генерація» та місцеві партнери в Херсонській області проводитимуть фестиваль з 10 по 16 грудня 2018 року.
Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів – місцеві кінотеатри, будинки культури, школи й вищі навчальні заклади, кіноклуби та креативні простори, книгарні, бібліотеки, а також установи пенітенціарної системи. Важливою складовою заходів є дискусії, під час яких глядачі й глядачки матимуть нагоду поспілкуватися з режисер(к)ами стрічок, запрошеними правозахисниками(-цями), діяч(к)ами культури.
Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні, зрештою – «виміряти» рівні рівності. Ключова кінопрограма присвячена групам людей, які найчастіше стикаються з нерівністю, зазнають дискримінації в суспільстві та є недостатньо представлені в медіа. Фестиваль пропонує відвідувачам подивитись на питання нерівності з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії.
У Херсоні програма фестивалю розпочнеться 10 грудня, у Міжнародний день прав людини, з проведення інформаційно-просвітницької акції на ТРЦ Фабрика. Акцію проводитимуть партнерські організації  - ГО «Громадський центр «Нова генерація» спільно з юристами ІРЦ «Правовий простір» та Регіонального та місцевого центрами з надання БВПД у Херсонській області.
Відкриті покази в Херсоні відбудуться 10, 11 та 12 грудня з 17:00 до 21:00 у кінотеатрі Multipleх, а також 15 грудня у креативному просторі HUBway.
З 10 по 16 грудня у 15 населених пунктах Херсонської області проходитимуть відкриті та спеціальні покази фільмів з програми Мандрівного Docudays UA. Програма Мандрівного фестивалю включає стрічки, що отримали нагороди на Docudays UA-2018 у Києві. Фільм «Явних проявів немає» (режисерка Аліна Горлова) простежує шлях жінки, яка повернулася з війни, від початку її реабілітації до виходу на роботу. Стрічка перемогла в номінації DOCU/ПРАВА, а також отримала приз від Української Гельсінської спілки з прав людини та від видання Current Time.
15 грудня 2018 року відбудеться Ніч документального кіно на базі ЦБС №3, де всі, хто не мав можливості потрапити на відкриті покази та на спецпокази, зможуть подивитись всі фільми з програми фестивалю.

DOCUDAYS UA в Херсоні та області: кінопокази, тематика та ніч кіно в бібіліотеці

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: