Херсон °C

«Zабалка-2018» представила майстер-класи з художнього валяння у техніці шіборі

Новости » Культура
0
«Zабалка-2018» представила майстер-класи з художнього валяння у техніці шіборіТаврійський Тиждень Мистецтв у Херсонській обласній універсальній науковій  бібліотеці ім. Олеся Гончаракожного року відкриває широкому загалу нові мистецькі імена. Так «Zабалка-2018» представила гостям Фестивалю чудову майстриню декоративно-ужиткового мистецтва у стилі художнього валяння – Людмилу Барну. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.
Красива жінка, неймовірна співрозмовниця, неперевершена майстриня своєї справи – цими словами можна описати Людмилу Іванівну. І вироби в неї виходять настільки прекрасними, креативними і оригінальними, що вражають будь-кого, навіть незнайомого до цього часу з валянням як жанром мистецтва.
Тож, майстер-класи від Людмили Барни під час Таврійського Тижня Мистецтв/Zабалка-2018 вийшли надзвичайно емоційними, інформативними і корисними для відвідувачів нашої книгозбірні.
А її авторський майстер-клас у техніці шіборі «Фіалки розквітли…» зацікавив не тільки жіноцтво, але й чоловіків, наприклад, відомого херсонського археолога Сергія Немцева, який досить успішно створив елемент декору.
Дякуємо Людмилі Барні за участь у Фестивалі та сподіваємось, що творче співробітництво Гончарівки з майстринею художнього валяння найближчим часом продовжиться.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: