Херсон °C

Акцію «Мистецтво для життя!» завершено

Новости » Культура
0
20 грудня завершилася обласна благодійна акція «Мистецтво для життя!», яку ініціював Херсонський обласний Центр народної творчості. Багато майстрів народного мистецтва, творчих та талановитих людей з майже усіх районів області надали різдвяні та новорічні рукотвори для цієї акції. Про це йдеться на сайті Центру.
Протягом останніх кількох тижнів ми збирали роботи наших майстрів для реалізації їх під час відкриття головної ялинки області. Всі, хто прийшли на свято 20 грудня на площу перед ККЗ «Україна» могли придбати для себе, своїх рідних, близьких рукотворні вироби наших майстрів.
Всі кошти, які в цей день зібрали до «Скриньки життя» - а це 2833 гривні - було передано до онкогематологічного відділення дитячої обласної клінічної лікарні.
«Величезна вдячність усім, хто взяв участь у цій добрій справі: і тим, хто вклав душу і вміння у свої вироби, і тим, хто проявив свою доброту, щедрість і придбав іграшки, які може і не зовсім досконалі, проте зроблені дитячими руками з любов’ю та прагненням допомогти», - йдеться у повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: