Херсон °C

Хореографічне шоу «Діти змін» з успіхом відбулося у Гончарівці

Новости » Культура
0
У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара на херсонців чекало щире та актуальне танцювально-театральне дійство. У неділю, 23 грудня, вперше у Херсоні було презентовано хореографічну виставу відомого всій Україні проекту «Діти змін»!
Організаторами виступили відомий український хореограф Антон Сафонов та Гончарівка. Про це йдеться на сайті Херсонської обласної ради.
19 дівчаток-підлітків з містечка Зеленодольська Дніпропетровської області стали ініціаторами створення двох чудових танцювальних перфомансів – «Всі шляхи ведуть до людей» і «Яка головонька – така й розмовонька». Це насичений синтез «contemporary dance», українських обрядів та пісень у живому виконанні, гумору та філософських роздумів.
«Діти змін» змогли доторкнутися своїм мистецтвом до серця кожного глядача, надихнули на творчість, повернули здатність мріяти.
Унікальна хореографічна вистава органічно вписалася в бібліотечний простір. Під час шоу велася пряма трансляція у «Facebook», тому прекрасну українську хореографію змогли побачити навіть у далекій Америці.
Велике мистецьке задоволення отримали всі: глядачі, танцівники, організатори… Це було неперевершене дійство!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: