Херсон °C

Тривають святкові заходи для малечі

Новости » Культура
0

Тривають святкові заходи для малечі6 січня 2019 року 28 дітлахів, які мешкають у віддалених населених пунктах Дніпровського району (в селах Богданівка, Петрівка, Сонячне) отримали можливість відвідати виставу Херсонського Академічного обласного театру ляльок. Такий чудовий новорічний подарунок діти з малозабезпечених родин та родин учасників АТО отримали завдяки ініціативі та підтримці депутатів Дніпровської районної у м. Херсоні ради Івана Коваля, Сергія Ярощука та інших, депутата Зеленівскої селищної ради Олексія Білого, а також Світлани Олексіївни Воробей. За доброю традицією, доставку дітей з віддалених селищ району у комфортабельному автобусі забезпечили водії автотранспортного підприємства «Іксора».

У оновленому театрі ляльок на дітей чекала цікава, захоплююча святкова програма та солодкі подарунки, придбані депутатами. Про те, що свято вдалося, свідчили задоволені обличчя і малечі, і дорослих!

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради, орган опіки та піклування, висловлює щиру вдячність організаторам свята – депутатам місцевих рад та директору автопідприємства «Іксора» Миколі Джиганському за надану можливість малюкам з соціальних родин змістовно і весело провести святковий ранок!

Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м.Херсоні ради

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: