Херсон °C

Поетичні зустрічі у Гончарівці

Новости » Культура
0

Поетичні зустрічі у ГончарівціКнигозбірня запрошує 2 лютого о 12.00 всіх любителів та любительок поезії на творчий вечір херсонської авторки – Аліси Тютюнникової. Захід відбудеться у відділі наукової інформації та бібліографії.

У Херсон щедрий на молодих і талановитих поетів та поеток. Зоя Щербініна – одна з них. Нещодавно вона стала гостею Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончарана запрошення розмовного клубу «Дивослово», на засідання якого завітали шанувальники поетичного слова.

Зоя розповіла про те, коли до неї приходить муза, звідки беруться теми для віршів, як народжуються поетичні рядки. Вона читала свої вірші – такі сильні і сміливі. А ще Зоя пише малу прозу, дещо з неї – замальовки про жіночий романтизм та чоловічий прагматизм – вона прочитала й присутнім на зустрічі. Поетичний вечір викликав у кожного море емоцій – хтось посміхався, хтось зітхав у своїх роздумах… Отож знайомство з молодою поеткою, дотик до її внутрішнього світу мали великий вплив на всіх присутніх.

Бажаємо Зої Щербініній нових творчих звершень і чекаємо у Гончарівці з презентацією першої поетичної збірки!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: