Херсон °C

«Dungeons & Dragons»: ще один цікавий спосіб відпочинку

Новости » Культура
0
«Dungeons & Dragons»: ще один цікавий спосіб відпочинкуНабридли комп’ютерні ігри? Втомилися від віртуальної реальності? Є альтернатива.
У відділі документів з мистецтва Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончаратривають щотижневі збори учасників гри «Dungeons & Dragons» – однієї з перших і найпопулярніших у світі настільних рольових ігор у стилі фентезі. Ведучий (Dungeon Master) є арбітром та оповідачем. Гравці – група з декількох персонажів, яка взаємодіє з навколишнім світом, розв’язує різні конфлікти, бере участь у боях, отримуючи нагороди. Протягом гри кожен учасник задає дії для свого персонажа, а результати дій визначаються майстром відповідно до правил. Випадкові події моделюються кидком кубика.
Чудова гра, в якій кожен знайде щось для себе! Великий набір різноманітних ефектів не дасть нудьгувати! Герої можуть їх активувати за своїм бажанням: випадково потрапити в пастку, наштовхнутися на монстра або випасти з підземелля через портал.
Гра розвиває навички стратегічного мислення, фантазію, здатність до імпровізації. Приєднатися може кожен бажаючий! Турнір супроводжується чаюванням і приємними емоціями! Майстер гри – Вадим Савицький.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: