Херсон °C

Весну у Гончарівці зустріли японським Днем дівчаток Хіна-Мацурі

Новости » Культура
0
Весну у Гончарівці зустріли японським Днем дівчаток Хіна-МацуріПід знаком краси і жіночності пройшов цей день у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара. Старшокласники Херсонської гімназії №6 були запрошені на країнознавче рандеву «Україна – Японія: День дівчаток Хіна-Мацурі». Під час заходу гімназисти дізналися неймовірні факти про святкування Жіночого Дня у всьому світі. Але основною темою зустрічі все-таки була загадкова Країна Тисячі Островів – Японія – та її стародавні традиції березневого Дня Дівчаток. Про це інформує прес-служба Херсонської облради.
Експертом з цієї теми виступила виконавчий директор Молодіжного товариства японської культури «Татікадзе» (м.Миколаїв) Галина Зінов`єва. Пані Галина захопила увагу старшокласників розповіддю про Хіна-Мацурі, майстер-класами з японської каліграфії та виготовлення паперових ляльок Хіна. Та найбільше красивим українським дівчаткам (і одному хлопцю!) сподобалися фотосесії у справжніх японських кімоно!
Містком між японською і українською культурами стала участь у країнознавчому рандеву майстринь декоративно-вжиткового мистецтва Херсонщини з двома виставками традиційних ляльок-мотанок.
Наші сакральні мотанки і стародавні японські ляльки мають багато спільного. Про цей зв’язок та про різновиди ляльок-мотанок емоційно розповіла народна майстриня Надіша Джібладзе, викладач Херсонського гідрометеорологічного технікуму.
А розмаїття оригінальних авторських мотанок від співробітниці Херсонського державного будинку художньої творчості Любові Семенової та її учнів з Херсонської школи-інтернату ім.Т.Шевченка створило справжній весняний настрій!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: