Херсон °C

«Шафовці» готуються до свята

Новости » Культура
0

«Шафовці» готуються до свята10-го березня "Поетична шафа" святкуватиме 3 роки. Організатори запрошують всіх поетів, прозаїків, співаків, музикантів та людей, які небайдужі до творчості на 18:00 у smart cafe SHKAF відзначати День народження разом.

"Приходьте! Має бути весело. Поети та прозаїки читатимуть свої рядки, музиканти виконуватимуть авторські та пісні інших виконавців, буде батл та ще багато цікавого… Річницю урізноманітнюватимемо конкурсами, розіграшами", - поділились організатори.

Дмитро Плотніков приєднався до "Поетичної шафи" ще з першого її засідання. Автор неодноразово брав участь у творчому батлі, наразі готується до наступного змагання.

«Шафовці» готуються до свята

"Мені до душі ідея заходу, на якому поети в кафе читають свої твори. "Шафа" - це одне з небагатьох зібрань у Херсоні, де можна поділитись своєю творчістю. Пишу прозу та поезію, цього разу читатиму вірші", - зазначив він та презентував кілька рядків:

"Мила Ґретель, візьми-но за руку,

Щоб у темряві йти я тобі допоміг.

Ліс будинків лишив на поруку

Стежки вулиць і камінь дірявих доріг.

Ми не будемо більше блукати

І зневірою повнити спраглі серця,

Нас покинули батько і мати

З хати в хату іти без кінця".

Організатори діляться: за три роки дитина - "Поетична шафа" – значно виросла. На її сцені бувають не тільки херсонські, а й творчі люди з інших областей (були з Одещини, Миколаївщини, Харківщини, Київщини).

"Та й музиканти у нас тепер виступають не тільки в акустичному форматі. Кожну зустріч завершує рок-гурт. Тому тепер захід може зацікавити і любителів тяжкої музики", - зазначили організатори.

Минулого року на "Поетичній шафі" сформувався гурт Linrock. У понеділок, 4-го, вони відзначали свій перший день народження. Тому в цю неділю у них буде мінімум два приводи для свята.

«Шафовці» готуються до свята

"Я приєдналася до "Шафи" півтора роки тому. До цього писала вірші "в стіл", не знала, що є таке творче об'єднання, де можна себе відкрити. Вперше мене запросила подруга. Я була приємно вражена, наскільки це неофіційний та відкритий захід. Стала приходити, теж читала свої вірші, а згодом, саме в рамках "Шафи" народився гурт Linrock, - зазначила учасниця гурту Linrock, поетеса Валерія Єфремова. - Ми написали багато пісень на вірші поетів-резидентів зустрічі. Цього разу ми хочемо привітати "Шафу" з Днем народження та побажати усім натхнення та творчих успіхів".

Нагадаємо, що вхід на захід вільний. Деталі: (050)-768-08-89.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: