Херсон °C

Вперше на херсонській сцені «особливі» матусі з Миколаєва у виставі «Вернісаж почуттів»

Новости » Культура
0

17 березня 2019 року о 14.00 на сцені Херсонського академічного обласного театру ляльок відбудеться показ документальної вистави «Вернісаж почуттів» інклюзивного театру «Переможці долі» з Миколаєва.

Колектив інклюзивного театру «Переможці долі» та його художній керівник Лариса Калініна працювали над сценарієм та постановкою протягом трьох місяців. В основі п’єси - реальні історії родин, в яких народилися «особливі діти», більбатьків, розпач, мужність, подолання проблем та перемоги, одним словом, справжній «вернісаж почуттів». Акторам інклюзивного театру за короткий строк вдалося оволодіти акторською майстерністю та розкрити головну ідею вистави. Батьки особливих дітей переживають багато емоцій, далеко не всі з них позитивні, але перша на цьому вернісажі - «любов», адже особливі діти відчувають у ній гостру потребу, а ми не повинні грати роль стороннього.
Прем`єра документальноі вистави «Вернісаж почуттів» відбулася 8 грудня 2018 року в Миколаєві і викликала справжній резонанс в міському інформаційному просторі. Прем’єра стала своєрідним підсумком першого етапу проекту «Право на повноцінне життя особливих дітей Миколаївщини та їх родин», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні

Організатори:

Громадська організація "Діалог" м.Миколаїв - створена 12 грудня 2005 року

Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/dialog12.12.2005/

\

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: