Херсон °C

Держпродспоживслужба оголосила конкурс дитячих малюнків - «Я хочу жити в якісному світі»

Новости » Культура
0

ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, запрошує дітей взяти участь у виставці-конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

З метою реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області у 2019 році Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації та за участю Громадської організації «Бізнес-асоціація «МИ – ХЕРСОНЦІ» організовує виставку-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

Майбутнє України – це діти, які мають ідеї, як змінити світ на краще та спонукають вітчизняних підприємців до створення якісних товарів та послуг. Виставка-конкурс проводиться з метою формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства – асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та задля популяризації руху за підвищення якості життя.

Дізнатися про умови конкурсу можна за посиланням: http://khcsm.org.ua/news/do-uvagi-kerivnikiv–navchalnih-zakladiv-zaproshujemo-ditej-vzjati-uchast–u-vistavtsi-konkursi-ditjachogo-maljunka–ja-hochu-zhiti-v-jakisnomu-sviti-

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: