Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Інклюзивний ляльковий театр переміг на «Пікніку ідей»

Новости » Культура
0

У Херсоні є родини, які виховують особливих дітей. Разом із ними реалізовують творчі ідеї, опановують нові навички, спілкуються та демонструють майстерність широкій аудиторії. Унікальним місцем їхніх зустрічей є інклюзивний ляльковий театр, що з’явився минулого року на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. До складу театральної трупи сьогодні входять діти з розладами аутистичного спектру, діти з синдромом Дауна та їхні батьки.

З настанням навчального року учасники інклюзивного лялькового театру розпочали роботу над новою виставою, і тут виявилося, що для її реалізації не вистачає ресурсів.

У рамках святкування Дня міста, завдяки ініціативі ГО «Громадський центр «Нова генерація», пройшов «Пікнік ідей» – інноваційний захід, своєрідний краудфандинговий майданчик для молоді, де кожен бажаючий може презентувати свою ідею та отримати фінансову підтримку на її реалізацію.

Учасники інклюзивного лялькового театру вирішили ризикнути та представити містянам проект своєї нової інклюзивно-екологічної вистави. Напружена робота з підготовки презентації, виготовлення яскравих малюнків майбутніх ляльок і море хвилювання – все це передувало участі у «Пікніку ідей».

Під час заходу десять активних «ідейників» презентували глядачам десять цікавих, актуальних і крутих ідей. Учасники заходу розповідали про необхідність навчання громадян прийомам першої медичної допомоги, проведення «нетворкінгових» заходів для студентів-першокурсників, підіймалиактуальні екологічні та соціальні питання, звертали увагу херсонців на важливість родинного читання та культурного молодіжного дозвілля тощо.

Великою несподіванкою стало те, що «ідейники» підтримали саме інклюзивний ляльковий театр, тому банк дістався цьому унікальному проекту. Особливі актори та їхні батьки дуже щасливі, що отримали визнання та нарешті можуть розпочати роботу над створенням ляльок!

За інформацієюХерсонської обласної ради

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: