Херсон °C

Лавреньовка та Дніпрова Чайка зібрали людей з особливими потребами

Новости » Культура
0
З нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами, який відзначають 3 грудня, в обласних бібліотеках пройшли святкові заходи. Почесними гостями свята стали люди, які попри інвалідність не втратили бажання жити активно і яскраво, творити і здійснювати свої мрії, допомагати іншим людям. Дехто з них народився з інвалідністю, хтось отримав тяжкі травми під час бойових дій або на виробництві.
Так, у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відбулась тепла зустріч декількох поколінь. Перед учнями ЗОШ №54 та представниками громадських організацій промайнули життєві історії ветеранів Другої світової війни Степаненка В.С., Решетова В.В., Перетяпка Д.К., учасника бойових дій в Афганістані Осадчука Ю.Р., волонтера Янченка Г.М., спортсменів Кухарського О.І. та подружжя Лебедєвих Михайла та Яни, актора-аматора Джангабаєва Данила, поетеси, журналістки і майстрині-вишивальниці Гладиш Тетяни. Всі вони мають непросту життєву історію і кожен з них є людиною з особливими фізичними потребами. Проте, ці люди – сильні духом! Вони – яскравий приклад того, що ніколи, навіть здавалося б у найбезвихіднішій ситуації, не треба опускати руки.
А бібліотека ім. Дніпрової Чайки вже четвертий рік поспіль привертає значну увагу дітям з аутизмом. Цьогоріч у її стінах відкрилася виставка робіт маленьких художників – дітей з аутизмом. Окрім цього, у відділі естетичного виховання для постійних читачів – «дітей дощу» та їхніх батьків відбулася низка заходів, яка об’єднана однією темою аrt-терапія «Всі ми різна, але всі рівні».
Бібліотекарі розповіли про вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості, що арт-терапія сягає своїм корінням далеко вглиб історії. Більш детально зупинилися на видах арт-терапії. Це спонукало батьків «дітей дощу» поділитися своїм досвідом та розповісти як практичні заходи, які проводяться у бібліотеці, впливають на психологічний стан їхніх дітей. Що заняття з мистецтва, які проводять бібліотекарі книгозбірні дають позитивний настрій і для дорослих, і для батьків. Практичною роботою стало малювання в техніці ебру на кефірі.  Як змішувати фарби та створити незвичайні зображення тепер знають наші юні художники.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: