Херсон °C

Бібліотека імені Дніпрової Чайки відсвяткувала 18-річчя з дня відкриття інтернет-центру

Новости » Культура
0

На початку січня користувачі Інтернет-центру Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відсвяткували його 18-річчя. Перший в Україні бібліотечний осередок доступу до Глобальної мережі для дітей відчинив свої двері для юних «інтернавтів» 4 січня 2002 року.

За цей час бібліотекою були реалізовані десятки проектів, у яких діти навчались використовувати комп’ютери для пошуку інформації, а не лише для розваги, засвоювали правила мережевої безпеки та нетикету, ставали учасниками онлайнових зустрічей з письменниками у «Віртуальному ЛітПорталі: від тих, хто пише – тим, хто читає»,

розслідували «Справи» про незвичайну історію звичайних речей…

А з нагоди 18-ої річниці Інтернет-центру бібліотекарі влаштували для нового покоління користувачів яскраве свято «18 років разом. Святковий круїз». На старті кожен учасник отримав емблему гравця, а далі, виконуючи завдання, заробляв і збирав мушлі із цифрами. Всі конкурси поділялися на два різновиди – спортивні та інтелектуальні, і були тематично пов’язані або з комп’ютерною, або з морською тематикою.

Діти вгадували за уривками фільми та пісні про море, за підказками вікторини – комп’ютерні терміни, за картками гри «Хто я?» – предмети зі світу комп’ютерів та морських істот. Серед рухливих естафет – біг по канату, під час якого діти, діставшись до «фінішу», збирали логотипи браузерів і соціальних мереж та розміщували їх навпроти правильного терміну. Під час «привалу» діти переглянули відеопрезентацію про 18-річну історію Інтернет-центру.

Успішно впоравшись із фінальним командним змаганням, учасники свята розшифрували код із мушель з цифрами. Таким чином, вони спільними зусиллями склали слово «смаколики», – адже, як і годиться на дні народження, окрім розваг їх чекав ще й святкове солодке частування із чаєм, печивом, цукерками та фруктами.

Але і це ще не все – скуштувавши смаколики, юні «інтернавти» вирушили на віртуальне змагання – у грі «Knights of the Sea» та дізналися про роботу «CodeClub.Ks», який щонеділі працює в бібліотечному Інтернет-центрі, – його учасники навчаються кодуванню і знайомляться з мовами програмування.

За інформацією прес-служби Херсонської обласної ради.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: