Херсон °C

Наші в Індії запускали повітряних зміїв

Новости » Культура
0

Представники Херсонської області у складі Збірної України взяли участь у відбірковому етапі Чемпіонату Світу з повітряних зміїв в Індії

З 04 по 17 січня 2020 р. в Індії, у штатах Ґуджарат і Теланґана пройшли міжнародні змагання – відбірковий етап Чемпіонату Світу з повітряних зміїв 2020.

Капітаном Збірної України з кайт-флаїнґу, яка представляла нашу державу, вже третій рік поспіль є Павло Шмулевич з Херсона, президент Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіон Світу з кайт-флаїнґу 2018 (у категорії вітронадувних шоу-кайтів). Від Херсонської області до складу Збірної України увійшла Альона Компанієць, виконавча секретарка Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіонка Світу з кайт-флаїнґу 2018 (у категорії плоских авторських кайтів).

В рамках відбіркового етапу Чемпіонату Світу пройшла й насичена фестивальна програма, а саме 31-ий Ґуджаратський і 5-й Теленґанський Міжнародні фестивалі повітряних зміїв. Представники Херсонського регіону презентували тематичні повітряні змії та продемонстрували майстерність керування різними типами кайтів. Міжнародні судді високо оцінили досягнення українців і визнали додаткові кваліфікації наших спортсменів і майстрів-розробників.

За підсумками змагально-фестивальної програми у заліку Збірної України з кайт-флаїнґу: нагорода за рекорд висоти еталонного вітронадувного 3D-кайта «Гроно Калини», нагорода за майстерність у керуванні плоскими популярними кайтами «Прапор Мошиаха», 3 спеціальні нагороди за досягнення у фестивальній програмі, відзнака Індійської Асоціації Повітряних Зміїв.

Нагадаємо, Чемпіонат Світу з повітряних зміїв пройде навесні 2020 року саме в Україні, на території Херсонської області, за участі команд з 51 країни. Організатори – Міжнародна Федерація Повітряних Зміїв (Китай), Українська Асоціація Повітряних Зміїв (асоційований член Міжнародної Федерації).

Українська Асоціація Повітряних Зміїв (УАПЗ) була заснована в серпні 2017 року організаторами та активними учасниками першого Міжнародного фестивалю повітряних зміїв у історії України Tryhutty IKF 2017.

УАПЗ перша і єдина організація, яка представляє всю Україну на міжнародному рівні. Нині до УАПЗ входять як місцеві команди, так й окремі кайт-флаєри з 12 регіонів України (Херсонщина, Дніпропетровщина, м. Київ, Запоріжчина, Львівщина, Миколаївщина, АР Крим, Кіровоградщина, Одещина, Київщина, Хмельниччина, Вінниччина) та навіть іноземці й закордонні українці.

Мета УАПЗ – промоція кайт-флаїнґу в Україні через конкурси, майстер-класи, розробку власних моделей повітряних зміїв, регіональні івенти та міжнародні фестивалі, а також презентація України на міжнародному рівні.

Альона Компанієць, виконавчий Секретар Української Асоціації Повітряних Зміїв

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: