Херсон °C

У Іванівській громаді започатковують танцювальний благодійний проєкт

Новости » Культура
0
Іванівська ОТГ вирішила започаткувати благодійний проект. Взявши приклад з танцювальних шоу, які транслюють по телебаченню, мешканці громади вирішили й собі станцювати заради доброї мети. Так, на сторінці громади у Фейсбук, повідомляють про те, що 7 березня у Іванівському Будинку культури відбудеться шоу проєкт "Танцюю для тебе".
"7 березня ми станемо у танцювальні пари, відкриємося для себе і для вас у абсолютно нових образах та амплуа! Ми подаруємо Вам фейєричне шоу! Ми будемо змагатися за право стати кращою танцювальною парою!", - пише секретар селищної ради Вікторія Щаслива. 
Проєкт "Танцюю для тебе" є благодійною акцією, яку учасники шоу ініціювали з метою збору коштів на лікування молодого хлопця, жителя смт Іванівки Влада Ковтуна.
"Ось уже 2 роки житель Іванівки Влад Ковтун перебуває у тяжкому стані після того, як на нього напали та побили в Центральному парку міста Мелітополя. Там хлопець навчався у педагогічному університеті. За 2 роки батьки об’їздили пів України, зустріли десятки справжніх лікарів – професіоналів у нейрохірургії, які увесь цей час допомагали Владу. Але, на жаль, набряк мозку привів до руйнування деяких його ділянок. Після пошуків надійшло запрошення на лікування від нейрохірургів та нейрореабілітологів грецької клініки ім. Святого Луки та реабілітаційного центру Анагеннесі. Ці клініки мають досвід лікування таких складних пацієнтів, як Влад. Ціна трьохмісячного перебування в клініці становить 90 тисяч євро", - йдеться на сайті Іванівка.Info.
Квитки на танцювальне шоу, за повідомленням організаторів, можна придбати у відділі освіти, культури, молоді і спорту Іванівської селищної ради. Ціна квитка 100-150 грн.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: