Херсон °C

Видатки на впровадження Програми розвитку культури і духовності в області запропоновано збільшити

Новости » Культура
0

Задля збереження та розвитку культурної самобутності України на Херсонщині дієПрограма розвитку культури і духовності,в рамках якої за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється чимало заходів, спрямованих на задоволення культурних та духовних потреб мешканців громади.

Лише у 2019 році з обласного бюджету булоспрямовано близько 7560,00 тис. грн(36,9% до обсягу, передбаченого Програмою) на реалізацію затверджених заходів. Зокрема,2247,98 тис. грнбуло виділено на організацію, проведення та участь у культурно-мистецьких заходах на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях, у тому числі утримання, монтаж, демонтаж та інші заходи по новорічній ялинці.

Ще2159,45 тис. грнпішли на організацію та проведення різножанрових заходів, серед яких: «Фестивальний марафон на Херсонщині», обласний фестиваль молодіжного читання «Відкрий свою книгу», дитячий фестиваль| бандуристів «Таврійські зустрічі», дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», фестиваль «Кронау-фест», фестиваль національних культур «Таврійська родина».

На організацію та проведення культурно-мистецьких і просвітницьких заходів з нагоди відзначення державних свят та пам’ятних дат, знаменних та ювілейних подій було витрачено897,81 тис. грн, а на видання тематичної друкованої продукції, виготовлення презентаційних матеріалів про культурно-мистецький та історико-культурний потенціал області –254,76 тис. грн.

Також у рамках Програми було реалізовано такі заходи:

– реконструкція систем опалення, кондиціювання та вентиляції фойє ККЗ «Ювілейний», в тому числі придбання відповідного обладнання (199,36тис.грн.);

– відновлення внутрішніх приміщень ККЗ «Ювілейний» (підлога великої зали та службових приміщень, туалетні та гримувальні кімнати тощо), в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації (104,98 тис. грн);

– придбання освітлювального та звукового обладнання для обслуговування масових заходів обласного рівня (200,00 тис, грн).

– частково реалізовано проєкт по капітальному ремонту фойє ККЗ «Ювілейний», в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації (495,22 тис. грн).

У 2020 році видатки на впровадженняПрограмирозвитку культури і духовностізапропоновано збільшити на 100,0 тис. грн. Попередньо обсяг фінансування Програми, затвердженої рішенням ХХІV сесії обласної ради VІІ скликання від 25 квітня 2019 року №1209, з обласного бюджету у 2020році становить 24378,03 тис. грн.

За офіційною інформацією.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: