Херсон °C

Стартував онлайн-конкурс «Один раз на все життя»

Новости » Культура
0

На Херсонщині втретє стартував конкурс творчих проєктів «Один раз на все життя», який є спільним проєктом відділу з питань сім’ї Херсонської єпархії Української православної церкви та управління освіти Херсонської міської ради і проводиться за партнерської підтримки Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Конкурс має на меті сприяти вихованню у старшокласників розуміння важливості традиційних сімейних цінностей, підвищити розуміння важливості психології подружніх відносин, усвідомленого батьківства, ознайомити дівчат і юнаків із прикладами щасливих родин, які можна було б взяти за взірець для побудови в майбутньому своєї сім’ї, а також підтримати розвиток творчих здібностей учасників.

До участі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти як із міста Херсона, так і з Херсонської області.

Учасники конкурсу подають на розгляд журі власні авторські роботи у таких номінаціях:

1) відеореклама: відеоролики або буктрейлери, слайд- презентації;

2) літературна творчість: поетичні, прозові та публіцистичні твори;

3) друкована промоція: буклети, плакати, постери, банери, флаєри, листівки, закладинки тощо.

4) фотоконкурс.

Можна написати твір про своїх рідних, зняти відео про твою унікальну родину, зробити цікаве фото щасливої сім’ї, дослідити свій родовід…

В умовах карантину творче змагання відбуватиметься у онлайн-форматі: щоб подати проєкт на конкурс, достатньо надіслати його у електронному форматі на електронні адреси, вказані у Положенні про проведення конкурсу, доступному запосиланням.

Детальніше дізнатися про конкурс можна також ізпромоційного відео, яке підготували його координатори у бібліотеці імені Дніпрової Чайки.

За інформацією прес-служби обласної ради

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: