Херсон °C

Запрацював новий історико-культурний блог «КраєЗнавець»

Новости » Культура
0

На сайті Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова розпочав роботу новий історико-культурний блог «КраєЗнавець». Блог висвітлює цікаві факти з минулого і сьогодення, знайомить з природними багатствами та туристичним потенціалом таврійського краю. Він складається з семи рубрик, а саме: «Цікаве краєзнавство», «Краєзнавчий відеолекторій», «Мистецький простір», «Екскурсії містом», «Книжкова полиця», «Дивовижні місця Херсонщини».

У рубриці «Цікаве краєзнавство» можна знайти маловідомі факти про людей, які мешкали або були пов’язані з Херсонщиною, дослідження окремих сторінок історії краю. «Краєзнавчий відеолекторій» складається з озвучених освітніх відеороликів, наразі це цикл «Морські історії Херсона». Розділ «Мистецький простір» знайомить з найцікавішими пам’ятниками та оригінальними артоб’єктами Херсонщини, дає можливість побачити, на що здатні уява і руки скульпторів, ковалів, архітекторів та майстрів різних технік.

Рубрика «Екскурсії містом» пропонує інформацію про екскурсійну діяльність бібліотеки. Коли стануть можливими екскурсії, книгозбірня готова запросити всіх бажаючих дізнатися більше про історію міста та його найстаріших районів. Особливо зацікавлять екскурсантів міські легенди, пов’язані зі старим Херсоном та його мешканцями.

«Книжкова полиця» пропонує увазі допитливих читачів найкращі науково-популярні та художні книги краєзнавчої тематики, а також твори авторів, які народилися і працювали в Херсоні. В останній рубриці «Дивовижні місця Херсонщини» – віртуальні подорожі цікавим історичним та природним куточками нашого краю.

Херсонщина – унікальний і дивовижний край! І хоча так можна сказати практично про будь-яку область України, але саме на блозі «КраєЗнавець» кожен в цьому переконається. Інформація, яка розміщується на його сторінках, буде цікава не тільки мешканцям області, а й гостям нашого краю.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: