Херсон °C

Лавреньовка на фестивалі «З країни в Україну»

Новости » Культура
0

Колектив Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова на чолі з директоркою Вікторією Любзовою цієї суботи мав змогу представити свою роботу та інноваційні проєкти перед усіма охочими на платформі "MORE МРІЙ”, яка відбувалась у межах всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну». Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Херсонської облради.

Кожен з відвідувачів фесту міг мандрувати «Бібліотечним містечком», саме таку назву мала локація бібліотеки, і обрати те, що йому до смаку: взяти участь у майстер-класі «Кольоровий хеппенінг», створити власну картину за допомогою пісочної анімації, переміститись у віртуальний світ з енциклопедіями з доповненою реальністю та пройти цікаві завдання з квест-книгами.

На платформі «MORE МРІЙ» діяла бібліотечна комунікаційна платформа, де представники книгозбірень Херсона ділились своїми напрацюваннями, розповідали про найуспішніші проєкти. Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова презентувала інноваційні проєкти для молоді та всієї громади.

Серед них – нещодавно відкритий молодіжний клуб «MoNoLit club», що вже набирає популярності серед молоді, адже є простором для творчості, обміну думками та ідеями, місцем, де можна відпочити й поспілкуватися з друзями за чашкою запашної кави.

Екскурсійне бюро «На семи балках», яке організує для читачів бібліотеки та всіх бажаючих своєрідні мандрівки в минуле Херсона, знайомлячи з його історією, видатними особами й міськими легендами.

Цього літа зелена зона біля бібліотеки перетворилася на артпростір, де у вечірній час городянам пропонують зустрічі з письменниками-краянами на літературному майданчику «Нові імена Херсонщини», цікаві розповіді про маловідомі сторінки історії Херсона й області в краєзнавчому салоні. А поціновувачі кіномистецтва вже встигли полюбити кінематографічні вечори із циклу «Cinema hall», які проводяться спільно з кафе «Дон Марко».

На платформі «MORE МРІЙ» бібліотека поділилася з громадою міста своєю мрією: родзинкою презентації став проєкт модернізації приміщення книгозбірні, перетворення її на сучасний, інтерактивний, технічно обладнаний культурний простір.

Різноманітні інтерактивні, пізнавальні проєкти бібліотеки викликали жвавий інтерес і емоційний відгук у гостей фестивалю.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: