Херсон °C

Цікаві події у межах «Мельпомени Таврії»

Новости » Культура
0

Цікаві події у межах «Мельпомени Таврії»У вівторок, 10-го серпня, у театрі-кафе ХОАМДТ ім. М.Куліша відбулась прес-конференція, під час якої директор театру Олександр Книга розповів, чого очікувати на ХХІІІ Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії»!

Фестиваль відбудеться у Херсоні з 3 по 11 вересня. Саме на цей період у нашому південному сонячному місті зберуться керівники театрів, провідні режисери, артисти, журналісти, письменники, заслужені діячі та затяті театрали з усієї країни та інших держав світу!

Що відбудеться у межах фестивалю?

·40 подій основної програми!

·Освітня та літературна платформи!

·Учасники з 9 країн: Грузії, Вірменії, Польщі, Румунії, Ізраїлю, Ірану, Португалії, Туреччини та України!

·Різноманіття локацій – задіяні всі сцени театру, Палац молоді та студентів, Urban CAD, Ампір та інші!

·Фестивальні події відбудуться у Херсоні, Миколаєві та Новій Каховці.

У репертуарі вистави на різний смак – від класики до сучасних творів. У тому числі – інклюзивні, віршовані та вистави з піснями. Карнавальна хода, гала-концерт та феєричне закриття фестивалю! І вперше - колаборація з фестивалем «ГогольFest» та спеціальна подія в Олешківській пустелі!

Цьогоріч відбудеться переформатування освітньої платформи – заплановані майстер-класи з пластичного мистецтва від хореографа-постановника, танцюриста Костянтина Томільченка, «Пластичний театр» від Влади Бєлозоренко, а також освітні лекції. Їх проводитимуть провідні режисери та артисти (Стас Жирков, Ярослава Кравченко та ін.)

Працюватиме літературна сцена, у межах якої відбудуться читки п’єс та зустрічі з драматургами, презентації книг та поетичних збірок, виступи аматорських музичних і театральних колективів, а також – тематичні зустрічі із запрошеними авторами та діячами. Серед останніх, Руслан Горовий, Неда Неждана, Олександр Ірванець, Володимир Некляєв (Білорусь), Артемій Кірсанов, Сергій Дзюба, Андрій Курейчик (Білорусь), Сергій Лазо, Дмитро Овечків та інші. Заплановані вечірні кінопокази українських фільмів: «Погані дороги», «Мати Апостолів» і «Заборонений».

«Мельпомена Таврії» пройде за підтримки Українського культурного фонду!

Управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: