Херсон °C

Нардеп вчив квартальних економити

Новости » Экономика
0
Нардеп О.Співаковський зустрівся з головами правлінь ОСББ, ЖБК, відомчого житла і головами квартальних комітетів Суворовського і Дніпровського районів, повідомляє Суворовська районна рада.
Співаковський О.В. розповів присутнім про прийняту 8 квітня 2015 року Кабінетом Міністрів України Постанови №231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. № 1056», яка спрямована на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та встановлення (заміни) котлів для опалення. Більш детально він розповів про особливості запровадження в Україні європейської інноваційної системи енергозбереження та відповів на питання присутніх, а також запропонував присутнім співпрацю з цього питання.
Народний депутат відповідав на проблемні питання, що найбільше хвилюють мешканців міста. Найбільш досвідчені керівники не тільки озвучили проблеми, які потребують законодавчого і фінансового вирішення, а й вносили слушні пропозиції, що вже багато років виносяться для обговорення і в Кабінеті Міністрів України так і у Верховній Раді, але, на жаль, реформи у сфері житлово-комунального господарства відбуваються занадто повільно.
Найбільш активні учасники наради-зустрічі від Суворовського району - голови ОСББ: Безердян І.І., Орловцева Л.Г., Шевченко Н.А., а також голови ЖБК: Безгребельна Є.І., Чмут О.І., голова квартального комітету №6 - Тутова О.М. вносили пропозиції щодо організації ефективної взаємодії між ОСББ, ЖБК і вітчизняними виробниками енергоефективного обладнання та матеріалів у процесі відбору та реалізації проектів з термомодернізації будинків, а також отримали відповіді на порушені питання.
Наприкінці зустрічі, народний депутат України – Співаковський О.В. запросив небайдужих до вирішення проблем міста приходити в його громадську приймальню, за адресою: вул. Перекопська, 39-а, де щочетверга з 13 – 15:00 год., веде прийом його помічник Погрібний Ю.Б. та вносити слушні пропозиції та зауваження, з метою їх подальшого опрацювання.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: