Херсон °C

На Херсонщині відкрився інвестиційний форум «Таврійські горизонти»

Новости » Экономика
0
На Херсонщині відкрився інвестиційний форум «Таврійські горизонти» Сьогодні, 30 вересня, у місті Нова Каховка відбулось урочисте відкриття ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти:співпраця, інвестиції, економічний розвиток». Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав гостей та учасників Форуму, які завітали з 15 країн: Угорщини, Румунії, Польщі, Швейцарії, Швеції, Білорусі, США, Канади, КНР, Малайзії, Македонії, Казахстану, Іраку, Південноафриканської Республіки, Туреччини.
На Форум завітали понад 300 іноземних та українських представників торгових представництв і великих компаній,інвестори,бізнесмени,дипломати,державні посадовці,міжнародні організації і мас-медіа.
Також очільник області презентував Херсонщину: «Херсонська область – має великий інвестиційний потенціал у промисловій, аграрній та туристичній сферах. Вона має унікальне географічне розташування і багата природними дарами. Ми також маємо унікальні умови для впровадження енергоефективних екологічних технологій, вигідне транспортне сполучення та цікаві інвестиційні майданчики. Важливо, що це все об’єднує в собі не тільки певну бізнесову вигоду, а й великий соціальний та інфраструктурний потенціал розвитку».
Учасникам Форуму представили відеоролик з промисловий, інвестиційний та природний потенціал області у відеоролику,який відкрив для них Херсонщину, як одну з найбільше інвестиційно привабливих областей України.
Підтримати область завітали народні депутати України від Херсонщини Сергій Хлань та Олександр Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: