Херсон °C

Гордєєв про «алею зірок» для місцевих депутатів та кошти ДФРР

Новости » Экономика
0

Гордєєв про «алею зірок» для місцевих депутатів та кошти ДФРРСьогодні на засіданні обласної сесії голова бюджетної комісії Павло Філіпчук заявив, що державні кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на Херсонщині розділяються несправедливо. На думку Філіпчука, вони на потреби районів розділяються в ручному режимі, як того хочеться голові Херсонської ОДА.

-71% цих коштів витрачається на обласний центр, всі останні райони отримують в районі 1%, є райони, що взагалі не отримали коштів, - заявив Філіпчук.

Мало того, за словами Філіпчука ці кошти чиновники встигають освоїти на 75%, а всі останні кошти повертаються до державного бюджету.

В свою чергу, губернатор Андрій Гордєєв заявив, що кошти ДФРР Херсонською областю були освоєні на 97%, про що є відповідна документація, а також подяка від Мінрегіонбуду.

Також Гордєєв підкреслив, що кошти отримують ті райони, котрі звертаються зі своїми проектами.

-Звертаюся до всіх депутатів, давайте не будемо вводити в оману людей з неперевіреною інформацією, а якщо комусь медалі , як кажете повісити треба, то давайте створимо спеціальну «алею зірок», - каже А.Гордєєв.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: