Херсон °C

Херсонська митниця ДФС зароблятиме на ремонт доріг

Новости » Экономика
0
Сьогодні, з метою реалізації на Херсонщині «Митного експерименту», спрямованого на збільшення фінансування дорожньої галузі в області, за ініціативи Херсонської митниці ДФС, під керівництвом голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва та за участі начальника Головного управління ДФС у Херсонській області  Ігоря Клима, в.о. начальника Херсонської митниці ДФС Михайла Закалінського відбувалася робоча зустріч  з представниками бізнесу.
В діловій та партнерській атмосфері суб’єкти зовнішньоекономічних відносин Херсонської митниці ДФС дізналися про можливість спрямування    50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів до спеціального фонду обласного бюджету для фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення на території Херсонської області.
Наразі, в робочій зустрічі приймали участь 19 представників зовнішньоекономічної діяльності Херсонської області, які здійснювали протягом січня-лютого п.р. митне оформлення та сплачували кошти в зоні діяльності інших митних органах України. Учасники заходу активно підтримали запропоновану ініціативу, яка дозволить отримати додаткове фінансування для реконструкції та ремонту автодорожньої інфраструктури, і як результат – забезпечити нову якість доріг та безпеку автомобільного руху на туристичній Херсонщині.
Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: