Херсон °C

Сільський голова Посад-Покровського сплатить штраф за власну скритність

Новости » Экономика
0

Сільський голова Посад-Покровського сплатить штраф за власну скритністьПредставники громадської організації «Покровський щит» неодноразово надсилали інформаційні запити до сільської ради. А питань у громади багато. Зокрема, це стосується дитячого садочка та харчування, яким забезпечують малюків; ремонту (капітального та ямкового) дорожнього покриття, грейдерування та ін. (запит в даному випадку був до Білозерського відділу поліції), тарифів на водопостачання, обслуговування комунального майна та загалом виділення коштів сільською радою на різні витрати. У «Покровському щиті» впевнені – кошти використовуються не за призначенням.

- Ми зверталися до сільського голови, говорили, що не хочемо писати різні запити, просто прагнемо працювати на користь громади і мати можливість ознайомитися і обговорити – на що витрачаються гроші з бюджету села, - зазначає голова ГО «Покровський щит» Олександр Гінкул. – Адже громада велика, у кожного є власна думка, на що можна витратити кошти. Тож треба просто організувати роботу депутатських комісій, повідомити селянам про проекти рішень тощо. Бо зараз виходить так: ми дізнаємося на що витратять гроші уже після прийнятого рішення. У нас вже є приклади, коли дорогу ремонтували на одному й тому ж місці три рази! Що ж це виходить – сільрада витрачає наші гроші, а підрядна організація так виконує роботи, що потім двічі треба перероблювати?

Проте на всі запити громада взагалі не отримала щодної відповіді. Тоді вони написали скаргу до представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини. І отримали відповідь, що за наданими матеріалами відкрито провадження. Також у відповіді сказано, що Секретаріатом Уповноваженого Верховної ради України з прав людини «наразі вживаються заходи щодо притягнення осіб, винних у порушенні права на інформацію до адміністративної відповідальності». Згідно чинного законодавства, порушник,у даному випадку сільський голова, може отримати штраф – від 425 до 850гривень.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: