Херсон °C

На Херсонщині побудують спеціалізований біотехнологічний комплекс з переробки зерна кукурудзи

Новости » Экономика
0

На Херсонщині побудують спеціалізований біотехнологічний комплекс з переробки зерна кукурудзи та інших цінних продуктів, що відповідають світовим стандартам якості. Про це журналістам під час підбиття підсумків на інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв:

«На форумі представили ряд меморандумів, які далі ухвалили. Мова йде від розбудови Дніпра до Гомельської області, до створення в місті Херсоні заводу по глибокій переробці зернових, зокрема кукурудзи. Це нові робочі місця і це інвестиції».

За словами голови ОДА, інвестиційний проект з будівництва заводу глибокої переробки зерна кукурудзи дозволить відкрити нові робочі місця, розвивати кадровий потенціал, збільшити обсяги переробки сільгосппродукції, а також буде сприяти комплексному розвитку території, отриманню продуктів, що на даний момент в більшій мірі Україною імпортуються.

Як стверджують спеціалісти в даній сфері, Україна є найбільшим експортером кукурудзи в Східній півкулі і займає 4 місце в світі.

Однак при цьому Україна 75% загального обсягу виробленої кукурудзи експортує.
В умовах світових тенденцій зниження ціни на кукурудзу (зерно), лідерство України в обсягах експорту не забезпечує збільшення прибутковості галузі. Це і є основними передумовами для розвитку внутрішньої переробки та отримання продуктів з високою доданою вартістю.

Так в США, яка є лідером ринку щодо виробництва кукурудзи, 87% (до 90%) врожаю йде на переробку. Заводи з глибокої переробки дозволяють добувати із зерна всі цінні компоненти, які в ньому є. Нативний та модифікований крохмаль, глюкозо-фруктозні сиропи, глютен, зародок – продукти, які широко використовуються в харчовій, фармацевтичній, м'ясо-молочній, текстильній промисловості тощо. На даний момент в Україні відсутні аналогічні підприємства, в той час як в Європі їх 78, а в США 21.

Тож Херсонщина з побудовою такого підприємства значно збільшить дохід до місцевого бюджету, адже як бачимо світовий ринок вказаних продуктів щорічно зростає. І, в першу чергу, факторами зростання є ріст чисельності населення, розвиток ринку «екологічно чистої хімії», зростання попиту на натуральні та здорові продукти, зростання споживання крохмалю і крохмалепродуктів. До того ж йде мова про такий фактор, як світова тенденція витіснення цукру глюкозно-фруктозними сиропами в промисловому масштабі.

Як повідомляє сам інвестор, його метою є створення сучасного виробництво продуктів з доданою вартістю, які підуть, як на внутрішній ринок України так і на експорт. А головне - це крок до того, щоб наша країна перестала бути країною-сировинним придатком.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: