Херсон °C

В Олешківській міськраді – 2 млн. грн. зверху…

Новости » Экономика
1

За три місяці роботи, тільки з квітня по червень, ПП «Приватна фірма» «Скоч» з бюджету Олешківської міської ради отримала практично 2 млн. грн., якщо точно, згідно відкритим джерелам – 1 млн 749 тис 556 грн. За інформацією актів вказана приватна фірма виконувала реконструкцію мереж освітлення, ремонт тротуарів та пішохідних доріжок, поточний ремонт нежитлових приміщень, капітальний ремонт покрівлі. І все б нічого – та журналісти повідомляють, що саме ПП «Приватна фірма» «Скоч» - це «хвіст та витвір» скандальної фірми «Єсенія -А», котра відома в Олешках як структура, що нанесла збитків бюджету міста на встановлених ліхтарях в мільйон гривень. До речі, за останньою тягнеться низка кримінальних справ.

Одначе є і рішення суду, в котрому вказано, що особа, котра є керівником фірми «Єсенія -А» вступила в злочинну змову з представниками міської ради…

В Олешківській міськраді – 2 млн. грн. зверху…

 

Поки йдуть розбирання в судді – мільйони отримує «Скоч».

Вивчаємо ПП «Приватна фірма» «Скоч» була заснована у вересні минулого року, і має того ж керівника, що і «Єсенія -А» - Кузьменка Андрія Юрійовича, зареєстрована фірма в Херсоні.

В Олешківській міськраді – 2 млн. грн. зверху…

 

Далі – ще цікавіше: за офіційною інформацією за трудовими договорами у фірмі зареєстровано НУЛЬ людей, а ось і ще цікавіше, що для виконання робіт «Скоч» працює з ці вільно-правовими договорами з людьми, котрі !!! працюють в КП «Олешки-Сервіс» та частково Олешківський енергозбут.

Виявляється, працівники КП «Олешки-Сервіс» виконують на об’єктах роботу, не тільки як комунальні працівники, але й працюють на фірму «Скоч»!

Як гадаєте, чому працівники комунального підприємства не можуть повністю виконати роботи самостійно? Правильно – в принципі, вони могли б, і фактично виконують, але тоді «Скоч» не отримала б 2 млн грн.!!!

Чому таких схем Олешківської міської ради не помічають правоохоронці – поки що питання, але залишається питання і до громади – невже ці майже два мільйони гривень були б зайвими для розвитку соціальної сфери? Схоже, відповідь громада може дати, так само як і правоохоронці…

Loading...

1 комментарий

Дмитрий Воронов 11 октября 2017 18:36
Это все вранье. Я ничего не крал.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: