Херсон °C

Власники земельних паїв отримали майже 287 млн. гривень орендної плати

Новости » Экономика
0

Власники земельних паїв отримали майже 287 млн. гривень орендної платиНинішнього року у Херсонській області за умовами договорів оренди власники земельних паїв мають отримати близько 680,8млнгривень орендної плати. На кінець вересня орендарі сплатили їм трохи менше, ніж 287млнгривень, що становить понад 42% від загальної суми орендної плати, передбаченої існуючими угодами.

Середній розмір плати за оренду земель приватної власності становить більш ніж 821,3гривень за 1га, що на 75,8грн перевищує минулорічний. Найвища вартість зафіксована у Нововоронцовському районі Херсонської області – 1265 грн/га, найнижча – 304 грн/га у Каланчацькому районі Херсонської області.

Загалом на Херсонщині діють близько 133тис.договорів оренди земельних паїв. Найбільше їх зареєстровано на території Новотроїцького району – 15875 на землі загальною площею понад 97тис.га, найменше – 314 на землі загальною площею 1,4тис.га у Новій Каховці. Загальна площа переданих в оренду земельних паїв становить понад 828,8тис.гектарів.

За строками дії 45% становлять договори тривалістю 8 – 10 років, решта договорів укладені на строк до семи, на 7 та понад 10 років.

 

Довідково:

Відповідно до ст. 93 Земельного кодексу України, право оренди земельної ділянки – це засноване на договорі строкове платне володіння й користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для провадження підприємницької та іншої діяльності. Земельні ділянки можуть передаватися в оренду громадянам і юридичним особам України, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним об’єднанням і організаціям, а також іноземним державам.

 

 

Прес-служба Держгеокадастру

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: