Херсон °C

ОСМД не хочуть платити ТЕЦ більше

Новости » Экономика
0

ОСМД не хочуть платити ТЕЦ більшеЖителі будинків, котрі відносяться до ОСМД, відмовляються отримувати тепло з ТЕЦ за запропонованою документацією зі сторони ТЕЦ. Свою відмову люди аргументують:

«Руйнуємо міфи! Як мешканка ОСМД (ОСББ), як член ГО «Рух розвитку ОСББ м. Херсона» хочу донести до людей хибність ствердження, ніби то голови ОСМД саботують початок опалювального сезону, про що сьогодні повідомив під час сесії Миколаєнко.
Козаков І.В. підтвердить, що відбулись два засідання, останнє ініційоване першим зам.мером, щодо відмови головами ОСМД підписувати угоди про розмежування зон відповідальності, які навязують їм ПАТ «Херсонська ТЕЦ», а без цього не підписують акти готовності до опалювального сезону. Голови райрад підтвердили, що так, як готові ОСМД в цьому році до опалення – не готові ані ЖЕКі ані самі постачальники тепла.
Чому голови не згодні підписувати угоди про розмежування? Бо цими угодами в них забирають право на регулювання об’єму теплоносія у той час, коли Херсонська ТЕЦ не виконує температурних режимів. Тобто чи холодно на дворі чи и тепло – ТЕЦ на знижує температуру води в трубах. Із-за цього переплачують усі мешканці будинків, що користуються їх послугами.
Будь ласка, розпитайте про це у своїх голів, якщо Ви їм вірити, або телефонуйте до гарячої лінії ГО «Рух розвитку ОСББ» 0509119598
Стосовно порушень з боку ПАТ «Херсонська ТЕЦ» я написала заяву до Антикорупційного Комітету в м. Херсоні.
Вони цілком згодні з порушеннями та обіцяли допомогти. Тож давайте разом натиснемо на монополіста, бо це цілком його вина.
P.S. Вчора Херсонтеплоенерго почало опалювати будинок, в якому живу я. Але цього ж дня сталася аварія на мережі постачальника і тепла немає. Тож єдине, що можуть зробити ОСМД - одночасно йти в запуск опалювання»,- повідомляє Людмила Чайка‎.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: