Херсон °C

Херсонці зібрали для армії 178 мільйонів гривень

Новости » Экономика
0
Херсонці зібрали для армії 178 мільйонів гривеньЗа десять місяців 2017 року для зміцнення української армії платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 178,6 млн. гривень. Цей показник вже перевищив надходження військового збору за весь минулий рік на 13,4 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.
Херсонські платники податків відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, спрямованого на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України. Так,  з серпня 2014 року - початку запровадження нарахувань військового збору в Україні, платники податків області профінансували оборонну сферу держави на 517,3  млн. гривень.
Нагадаємо: платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відс. від об'єкта оподаткування.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: