Херсон °C

Херсонські підприємці використовують 6220 РРО

Новости » Экономика
0
На Херсонщині станом на 01 грудня 2017 року суб’єкти господарювання, які здійснюють готівкові операції через РРО, використовують 6220 одиниць касової техніки. Порівняно з початком року загальна кількість зареєстрованої касової техніки зросла на 352 апарати.
Наразі представники бізнес-спільноти Херсонської ОДПІ придбали протягом року 299 касових апаратів та проводять підприємницьку діяльність із використанням 4294 одиниць касової техніки. А це майже 70 відс. зареєстрованих РРО у нашій області. Для порівняння підприємці Генічеської ОДПІ працюють із використанням 534 РРО.
Не залишились поза увагою фахівців управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області суб’єкти господарювання з інших областей. З початку року іногородні бізнесмени встановили та зареєстрували ще 45 одиниць касових апаратів та здійснюють готівкові операції через 534 РРО.
Це і є результат якісної та системної роботи по супроводженню процесу придбання та встановлення касової техніки, надання необхідної методичної та консультаційної допомоги платникам податків нашої області, яку проводять спеціалісти фіскальної служби області. Адже належний контроль за обігом готівки шляхом застосування касової техніки - звичайна практика у цивілізованих країнах.
Слід нагадати: Норми з регулювання обігу готівки визначені Указом Президента України від 12.06.1995 №436/95 «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки».
 Зокрема, передбачена відповідальність за порушення у сфері готівкового обігу:
 - проведення розрахункових операцій без використання РРО або розрахункових книжок:
- вчинене вперше - 1 гривня;
- за кожне наступне вчинене порушення - 100 відсотків вартості проданих з порушеннями товарів (послуг).
Прес-служба Головного управління  ДФС у Херсонській області
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: