Херсон °C

Підприємці заборгували перед державою 92,5 млн. грн. податків та зборів

Новости » Экономика
0
Підприємці заборгували перед державою 92,5 млн. грн. податків та зборівЗа інформацією спеціалістів управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області станом на 01.12.2017 приватні підприємці заборгували перед державою 92,5 млн. грн. податків та зборів. З них більшу половину або 49,8 млн. грн. складає податок на доходи фізичних осіб, 12 млн. грн. - податок на додану вартість та 11,1 млн. грн. - єдиний податок. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.
Особливе занепокоєння фіскалів області викликає податковий борг по платі за землю громадян – мешканців нашої області, який складає 20 млн. грн. із загальної суми боргу фізичних осіб 21,3 млн. гривень.
Зважаючи, що з 01.01.2017 набрав чинності Закон України від 21.12.2016 №1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який законодавчо збільшив повноваження контролюючих органів у частині стягнення податкового боргу та напередодні новорічних свят Головне управління ДФС у Херсонській області запрошує платників податків Херсонщини вчасно виконати свій конституційний обов’язок та сплатити податки до бюджету! 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: