Херсон °C

Для армії – 16,5 мільйонів гривень

Новости » Экономика
0
Для армії – 16,5 мільйонів гривеньЗа перший місяць 2018 року платники податків Херсонської області перерахували на підтримку української армії до державного бюджету 16,5 млн. грн. військового збору з приростом до минулорічних надходжень на 3,9 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.
Безперечним лідером за обсягами надходжень «збору на армію» залишаються платники податків міста Херсона, які сплатили 11,1млн. грн. або 68,8 відс. від загальних надходжень військового збору по області. Платники Новокаховської та Генічеської ОДПІ перерахували до бюджету на підтримку Збройних сил України 4,0 млн. грн. та 1,4 млн. грн. відповідно.
Нагадаємо у 2018 році: платниками військового збору залишаються фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відс. від об'єкта оподаткування.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: