Херсон °C

Невдалий «ресторатор» сплатить 58 тисяч гривень штрафу

Новости » Экономика
0

Невдалий «ресторатор» сплатить 58 тисяч гривень штрафуУ грудні минулого року до уваги аудиторів-фіскалів Головного управління ДФС у Херсонській області потрапив власник продовольчого магазину у Олешківському районі, який «почував» себе «власником» ресторанного бізнесу.

За інформацією прес-службиГоловного управління ДФС у Херсонській області, підприємець знехтував всіма вимогами діючого податкового законодавства, не маючи статусу суб’єкта ресторанного господарства, здійснював продаж пива на розлив, реалізацію алкогольних виробів за цінами нижче мінімальних та ще й без придбання відповідних ліцензій для роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Не вдалося «сховати» бізнесмену і суттєві порушення у сфері готівкового обігу та несвоєчасне оприбуткування готівкових коштів. До платника податків застосовані штрафні (фінансові) санкції на загальну суму 58 тис. гривень.

Пам’ятайте: перед виходом на звичайну фактичну перевірку ревізори фіскальної служби області мають майже 90% інформації про ігнорування правилами дотримання касової дисципліни кожним платником податків нашої області. Це: найменування всіх реалізованих товарів по кожному суб’єкту господарювання із податкових баз даних, час та повний асортимент проданого товару, часовий інтервал формування фіскальних звітних чеків (Z-звіт) та багато іншої інформації. Перевірки тривають.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: