Херсон °C

З початку року херсонці задекларували понад 14 мільйонів гривень доходів

Новости » Экономика
0

З початку року херсонці задекларували понад 14 мільйонів гривень доходівЗ початку року 480 жителів Херсонської області вже подали декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2017 році. Сума задекларованого доходу становить 14,4 млн. гривень. Херсонці самостійно нарахували податкових зобов’язань на 1,0 млн. грн. та 0,2 млн. грн. військового збору. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

Найбільш активно громадяни декларують доходи, отримані від реалізації вирощеної сільгосппродукції - 266 декларацій на суму 1,8млн. грн., ще 54 херсонці задекларували дохід у вигляді спадщини на суму 6,7 млн. гривень. Про реалізацію нерухомого або рухомого майна на 0,8 млн. грн. повідомили 26 декларантів. Резиденти, які отримали іноземні доходи, подали 3 декларації на суму 0,2 млн. гривень.

Нагадаємо: для зручності громадян на веб-порталі ДФС України працює сервіс „Декларування он-лайн” для заповнення декларацій в електронному вигляді. Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису які надаються безкоштовно у Центрах обслуговування платників Херсонської області та відповідне програмне забезпечення.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: