Херсон °C

Учасники АТО отримали кредити на будівництво житла

Новости » Экономика
0

Учасники АТО отримали кредити на будівництво житла За рахунок коштів обласного бюджету родини учасників АТО отримали кредити на будівництво житла. Повідомляє прес-служба обласної ради.

Згідно інформації, 1576,17 тис. грн було виділено на програму розвитку молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на 2006-2017 роки з обласного бюджету у 2017 році.

За рахунок цих коштів Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву уклав чотири кредитних договори про надання пільгового довготермінового кредиту на будівництво житла сім’ям учасників АТО.

Так, родина Суржика С.В. отримала кошти у сумі 352,947 тис. грн, Савіна К.Є. – 504,801 тис. грн, Кашульського В.О. – 543,301 тис. грн, Андроні Т.Г. – 89,871 тис. грн.

Також повідомляється, що наразі будівельною компанією «МЖК» розпочато будівництво 5-ти нових багатоповерхових житлових будинків у м.Херсоні, в яких отримають житло учасники АТО, багатодітні родини, молоді вчителі, медичні працівники, військові, держслужбовці та представники інших категорій громадян.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: