Херсон °C

На свята підприємці «квіткарі» були під наглядом фіскалів

Новости » Экономика
0

На свята підприємці «квіткарі» були під наглядом фіскалів Напередодні березневих свят спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області вирішили перевірити сумлінність та порядність у сплаті податків херсонських підприємців - «квіткарів», які здійснювали продаж святкових живих квітів на Херсонщині.
За попереднім моніторингом фіскалам було відомо: протягом 2017 року 43 фізичні особи припинили підприємницьку діяльність за КВЕД «Оптова торгiвля квiтами та рослинами» та «Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спецiалiзованих магазинах» у м. Херсоні, Каховка та Нова Каховка, Білозерському, Скадовському, Генічеському, Голопристанському та Олешківському районах. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.
Також, за результатами опрацьованої податкової інформації спеціалісти управління підготували дислокацію фізичних осіб, які реалізовували живі квіти на зупинках автотранспорту, ринках р-нів Тавричеський - «Північний», «3 штика» та Житлоселища, Бериславському шосе та районі річкового порту та встановили підприємців, які проводили діяльність без державної реєстрації підприємницької діяльності, та використовували працю фізичних осіб без належного оформлення трудових відносин.
За результатами контрольно-перевірочних заходів було перевірено 32 суб’єкта господарювання у м. Херсоні, 5 підприємців у м. Скадовськ, 6 бізнесменів із м. Генічеськ, смт Нижні Сірогози та смт Новотроїцьке. У Голопристанському районі перевірили 4 суб’єкта та Білозерському районі одного підприємця. У м. Нова Каховка діяльність з реалізації квітів здійснювали 9 фізичних осіб - підприємців, з використанням працівників за трудовими договорами 6, цивільно-правового характеру - 5 бізнесменів. Окрім того, 11 платників надали довідки за формою 3-ДФ щодо вирощування квітів на власних земельних ділянках.
За порушення п.1 ст.164 КУпАП щодо здійснення діяльності суб’єкта підприємницької діяльності без державної реєстрації складено 4 адміністративних протоколи, матеріали направлено до суду. До Головного управління Держпраці передано інформацію щодо використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин 2 підприємцями. Перевірки тривають.
На особливому контролі у фіскалів області і надалі залишаються питання використання найманої праці за договорами аутстафінгу та підприємницька діяльність платників, які реалізують квіткову продукцію з використанням довідок за формою 3-ДФ.
 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: