Херсон °C

Нардепи декларують свої статки

Новости » Экономика
0

26 березня у Центрі обслуговування платників Херсонської ОДПІ проведена інформаційно-просвітницька акція «Декларування доходів - індивідуальний внесок у добробут місцевих громад», у якій прийняв участь народний депутат та відомий херсонець Олександр Співаковський.

Своїм особистим прикладом освітянин та людина, що має досвід інтелектуального підприємництва, закликав херсонців до високої культури сплати податків та виконання громадянського обов’язку перед державою.

«На Херсонщині цьогорічна кампанія декларування яскраво засвідчила зростання рівня громадянської свідомості до добровільного процесу чесно декларувати доходи та не приховувати свій успіх. Саме надходження податку на доходи фізичних осіб під час кампанії декларування доходів громадян можна вважати дієвим резервом для розвитку бюджетів місцевих громад», - зазначив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим.

Довідково: Станом на 23.03.2018 громадяни Херсонщини подали до фіскальної служби області 4953 декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік. Херсонці самостійно задекларували доходи у сумі 253,7 млн. грн. та визначили 6,8 млн. грн. податкових зобов’язань до сплати.

 

Прес-служба Головного управління

ДФС у Херсонській області

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: