Херсон °C

На Херсонщині 227 тисяч податкових звітів надійшли онлайн

Новости » Экономика
0
З початку цього року 227 тисяч або 67 відс. звітних документів надійшли в електронному вигляді. Всього ж спеціалісти територіальних органів ДФС у Херсонській області за цей період опрацювали понад 338 тисяч звітних документів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.
Вже традиційно найбільш популярним дистанційне декларування є у  платників податку на додану вартість та акцизного податку. Засобами телекомунікаційного зв’язку вони надіслали відповідно майже 99 відс. та 86 відс. декларацій.
Нагадаємо: На веб-порталі ДФС «Електронний кабінет», за допомогою якого платники податків мають змогу спілкуватися з  органами фіскальної служби у режимi реального часу. Громадяни, які отримали електронний цифровий підпис, скориставшись цим сервісом під час кампанії «Декларування доходів – 2018», можуть отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді.
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: