Херсон °C

Реалізацією проекту «ІнтерМедікалЕкоСіті» зайнявся Кабмін

Новости » Экономика
0
Реалізацією проекту «ІнтерМедікалЕкоСіті» зайнявся КабмінНа рівні Кабміну починається розгляд щодо реалізації проекту з будівництва сучасного реабілітаційного комплексу «ІнтерМедікалЕкоСіті». Про це сьогодні в соцмережі повідомив голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, котрий знаходиться у відрядженні в Києві.

Нагадуємо, що цей проект розглядався в розрізі Національної програми, а також міжнародними інвесторами. Одначе через анексію Криму зарубіжні інвестори відмовилися від ідеї вклади в клініку кошти.

Саме еко-містечко знаходиться в районі Арабатської стрілки, унікальне своїми природними властивостями та методикою професора Володимира Козявкіна .

Будівництво містечка розпочалося ще в 2005 році.

Цей проект є інноваційним, супроводження якого здійснює Національна Академія медичних наук України і Міжнародна клініка професора Володимира Козявкіна, який є розробником методики інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації. Метод Козявкіна – високоефективна технологія лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, остеохондрозом та наслідками травм, ураженням нервової системи. Більш ніж 20 тисяч пацієнтів, враховуючи хворих з Німеччини, Швецарії, Франції, США та інших країн, пройшли курс реабілітації по цій системі.

За думкою самого професора Козявкіна, ефективність методики значно збільшиться в унікальних природно-лікувальних умовах Арабатської стрілки.

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: