Херсон °C

Херсонське відділення АМКУ оштрафувало бізнесменів на 136 тис. грн.

Новости » Экономика
0
За результатами виконання доручення Антимонопольного комітету України Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України встановлено, що під час закупівлі комунальним позашкільним закладом «Дитячий оздоровчий табір «Слава» Криворізької міської ради» туалетів модульних вуличних антивандальних, учасники процедури закупівлі ПП «Консалтинг-Будплюс» та ФОП Геберлейн О.Г.  узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.
Рішенням адміністративної колегії Відділення такі дії ПП «Консалтинг-Будплюс» та ФОП Геберлейн О.Г. визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.
За вказане порушення законодавства про захист економічної конкуренції на учасників в установленому законом порядку накладено штрафні санкції на загальну суму 136 тис.грн.
Крім цього, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за вчинення вищевказаних порушень ПП «Консалтинг-Будплюс» та ФОП Геберлейн О.Г. на три роки позбавляються права приймати участь у публічних закупівлях.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: