Херсон °C

Херсонські платники сплатили понад 400 мільйонів гривень ПДВ

Новости » Экономика
0

За чотири місяці п. р. платники Херсонщини перерахували до державного бюджету 402,9 млн. грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів, робіт і послуг. Це на 7 млн. грн. перевищує минулорічний показник. Якщо врахувати той факт, що в надходженнях минулого року 37,9 млн. грн. – платежі підприємств, які перейшли на облік інших регіонів, як великі платники податків, то перевищення показника складає 45,1 млн. гривень.

За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі на 01.05.2018 бізнесмени області отримали 174,8 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ на рахунки платників у банках. Це на 24,3млн. грн. більше, ніж торік.

Як підкреслив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Ігор Клим, таких результатів вдалося досягти за рахунок впровадження сервісних податкових новацій, передусім електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ. Процес повернення бюджетних коштів бізнесу стабілізувався та став максимально прозорим: платники оперативно отримують бюджетне відшкодування податку та своєчасно поповнюють свої обігові кошти.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: