Херсон °C

У Херсоні виявили нелегального таксиста

Новости » Экономика
0
Спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводять контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на виявлення та припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів. Під час кожного такого заходу виявляють водіїв-порушників. Ось деталі проведення останньої такої перевірки. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб фіскального відомства регіону виявили в обласному центрі на вулиці І. Кулика автомобіль із закріпленим на даху ліхтарем жовтого кольору з логотипом таксі. У водія цього авто замовили послугу із перевезення таксі пасажирів та оплатили йому відповідну суму коштів.
У подальшому таксист повідомив перевіряючим, що є фізичною особою – підприємцем, а в підтвердження цьому надав документ про державну реєстрацію фізичною особою – підприємцем. Проте, при співставленні інформації, отриманої від цього суб’єкта фіскали встановили, що вже понад 1 рік, як громадянин перебуває у стані «припинено, але не знято з обліку». 
Результатом вигаданої бізнесменом легенди - є складений працівниками Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на такого громадянина протокол про адміністративне правопорушення. Наразі матеріали щодо встановленого порушення направлені до Херсонського міського суду Херсонської області.
Останню крапку в цій справі незабаром поставить суд. Ось тоді, мабуть,  бізнесмен і зрозуміє, що накоїв - адже лише мінімальне покарання за порушення ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку провадження господарської діяльності) сягає 17000 гривень.
Тож чи варті зароблені у незаконний спосіб кошти потурання нормами законодавства – вирішувати кожному громадянину. Однак слід пам’ятати, що аби в Україні панували європейські стандарти життя - усі члени суспільства повинні усвідомити невідворотність і необхідність вчасної та у повному обсязі сплати податків.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: