Херсон °C

Херсонці віддали зі своїх доходів майже 1 мільярд гривень

Новости » Экономика
0

Херсонці віддали зі своїх доходів майже 1 мільярд гривеньУпродовж січня-квітня 2018 року від доходів жителів Херсонщини до бюджетів усіх рівнів надійшло 995,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО). За чотири місяці цього року надходження ПДФО до бюджету збільшились на 191,5 млн.грн. або 23,8відс. проти відповідного періоду минулого року.

Місцевий бюджет таврійського краю отримав 738,7млн.грн. від зазначеної суми. Приріст цьогорічних надходжень податку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 142,4 млн. грн. або 24 відсотка.

Вже традиційно лідером із відрахувань є платники податків Херсонської ОДПІ, які перерахували до скарбниць місцевих громад 491 млн. грн. ПДФО, із яких понад 353 млн. грн. – внесок бізнесменів та жителів м.Херсона.

Платники, які перебувають на обліку в Новокаховській ОДПІ, перерахували до місцевої казни 184,2 млн.грн. ПДФО, а Генічеської – 63,4млн. гривень.

Нагадаємо, що податок на доходи фізичних осіб справляється із доходів громадян. У структурі податкових надходжень місцевої скарбниці він лідирує. Питома вага ПДФО складає більше 62відсотків від загальної суми інших податкових платежів. Тож і зрозуміло, що від внеску кожного мешканця громади та його свідомого вибору на користь легального працевлаштування зможуть забезпечити добробут населення нашого регіону та виконання соціально-економічних програм.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: