Херсон °C

КП «Гарантія» придбало авто майже за півмільйона гривень

Новости » Экономика
0

КП «Гарантія» придбало авто майже за півмільйона гривеньМіське комунальне підприємство «Гарантія» Херсонської міської ради, в особі директора Семенчева Ігоря Григоровича придбало авто Renault Dokker за 447 тис 990грн. Згідно офіційній документації,КП було підписано договір на купівлю авто з ТОВ «ЦЕНТР ХЕРСОН», в особі директора Могірева Дмитра Сергійовича. Щодо технічних характеристик в документації указано: автомобіль 1,6 бензин, Механіка, № кузова: УП08КА3460399385, № двигуна: ІІЕ39351, колір: Білий лід. Одначе дати випуску авто не стоїть.

Як повідомляє «Ю-Контрол», кінцевий бенефіціарний власник ТОВ «ЦЕНТР ХЕРСОН» -БЄЙСЄБАЄВ АНУАР СЄРІККАНОВИЧ, а адреса засновника сел..Антоновка. Щодо державних закупівель, то вже на початку року вони становлять 7млн 500 тис 005грн.

Що стосується цінової політики на дане авто по Україні, ціни в основному коливаються від 375 тис 963грн до 418 191грн. Як бачимо, в КП «Гарантія» не заощаджувало кошти, адже сплачено їх з міського бюджету, на котрий працює вся громада Херсона.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: