Херсон °C

Громади Херсонщини отримали 949 мільйонів гривень ПДФО

Новости » Экономика
0
Громади Херсонщини отримали 949 мільйонів гривень ПДФОУпродовж січня - травня цього року роботодавці та жителі Херсонської області відрахували до бюджетів усіх рівнів 1279,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 251,8 млн. грн. або майже на чверть (24,5 відс.) перевищує показник відповідного періоду 2017 року,с повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Зокрема, до державного бюджету спрямовано 329,8 млн. грн. ПДФО, що на 64,5 млн. грн. або 24,3 відс. більше, ніж за відповідний  період попереднього року.
У розпорядження кошиків місцевих громад Херсонщини надійшло 949,4 млн. грн. ПДФО - на  187,3  млн. грн. або майже 25 відс. більше минулорічного показника.
Варто зазначити, що в структурі податкових надходжень податок на доходи фізичних осіб лідирує та займає більше 63 відс. від загальної суми інших податків і зборів. Наразі він зберігає позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевих скарбниць.
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: