Херсон °C

Податківці перевіряють курортні ринки

Новости » Экономика
0
Податківці перевіряють курортні ринкиПід час проведення курортного сезону фіскали Херсонщини перевіряють не тільки суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність у місцях масового відпочинку та сфері надання послуг.
У поле зору спеціалістів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі потрапили ринкові містечка, розташовані на території с. Залізний Порт Голопристанського району та смт Новоолексіївка Генічеського району.
Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за наслідками проведених перевірок ревізори фіскальної служби області встановили, що адміністрації ринків несвоєчасно оприбутковували виручку за надані послуги. За встановлені суттєві порушення в сфері готівкового обігу до них застосовано відповідно 81 тис. грн. та 135 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.
Як прокоментував інформацію начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, усі без винятку суб’єкти господарювання мають здійснювати підприємницькудіяльність відповідно до вимог чинного податкового законодавства, з використанням офіційно оформлених найманих працівників та дотриманням правил торгівлі на ринках. Перевірки тривають.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: