Херсон °C

Херсонщина отримала майже 3,7 мільйона гривень транспортного податку

Новости » Экономика
0
За 8 місяців 2018 року автовласники сплатили до бюджетів місцевих громад нашої області 3661,7 тис. грн. транспортного податку. Платники податку на авто - юридичні особи області перерахували понад 52 відс. або 1912,9 тис. грн. від загальної суми надходжень. Ще 1748,8 тис. грн. самостійно обчислили та сплатили фізичні особи - власники елітних авто. Це вдвічі або на 1792,1 тис. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.
Понад третина або 1350,5 тис. грн. транспортного податку надійшла до місцевих бюджету на території обслуговування Херсонської ОДП. Ще 1145,5 тис. грн. та 554,3 тис. грн. стануть додатковим фінансовим ресурсом для вирішення соціально-економічних питань місцевих громад на територіях Новокаховської та Генічеської ОДПІ.
Нагадаємо: об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з роком випуску не більше п’яти (включно) та середньоринковою вартістю  понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.
Якщо в 2017 році транспортний податок нараховувався на авто вартістю понад 1,2 млн. грн., то з січня 2018 підвищився до 1,396 млн. гривень.
Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року, виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального.
Ставка оподаткування у 2018 році не змінилася: власники елітних автомобілів не старше 5 років щороку сплачують до бюджету 25 тис. гривень.
Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: